Měkká houbička Debrisoft: Pomocník do lékárničky na cesty i jako peeling před samoopalováním

Jemný peeling odumřelé kůže se před létem doporučuji především v souvislosti se samoopalovacími přípravky, kde hladká kůže zařídí celistvou barvu, snadnější nanášení a předchází tak možným skvrnám.

Ideálním pomocníkem letní sezóny tak může měkká houbička Debrisoft, která kromě velice jemného peelingu celého těla i obličeje pomůže i v lékárničce na cesty: svazek speciálně zastřižených vláken je značně hustý, dokáže tak bezbolestně vyčistit jak zánětlivá místa na kůži, tak odřeniny, otevřené, hnisající a špatně hojící se rány. Miliony speciálně zkosených vláken mají vysokou pohlcovací schopnost, postarají se tedy o zachycení kožních buněk, aniž by narušily přirozené fungování kožního filmu.

Před samoopalováním

Debrisoft se doporučuje používat minimálně jednou měsíčně jako očistný peeling celého těla včetně obličeje. Dále najde uplatnění před aplikací samoopalovacích krémů a sprejů, jimž napomáhá lepšímu a rovnoměrnému vstřebávání.

Do lékárničky na dovolenou

Každá Debrisoft houbička je z hygienických důvodů jednorázově balena tak, aby pomohla v lékárničce jako pomůcka na čištění ran, kde dokáže spolehlivě oddělit postižené části kůže a tím napomoci rychlejšímu hojení pleti bez jizev.

V nabídce je jak Debrisoft houbička, tak Debrisoft Lolly – tyčinka určená pro lokální ošetření pleti (např. akné), dosáhne i na těžko dostupná místa, čímž ošetří i hluboké rány. Obě varianty Debrisoft jsou v prodeji v balení po 5 kusech za 750 Kč nebo po jednom kusu za 150 Kč na www.magdakalas.com.